Příjezdové informace na Star Class

 

Penzion Star Class, Kovářov 10, katastr obce Frymburk

GPS souřadnice:       48°41'22 .63 "S   14°7'25 .75 "V           (N 48.6895562   E 14.1235967)

        Nejlepší příjezd od Českých Budějovic je přes Český Krumlov rovně na Černou v Pošumaví, pak vlevo na Frymburk. Cca v polovině cesty mezi Černou a Frymburkem, těsně před obcí Milná (od benziny v Černé v Pošumaví na křižovatku před Milnou je to přesně 5,7 km), je odbočka doprava na Kovářov, Hruštice, Hrdoňov hotel Fontána. Tudy tedy doprava. Kovářov je první vesničkou. Penzion Star Class je přesně 1,7 km od zmiňované křižovatky před Milnou.

        Nejlepší příjezd z druhé strany od Linze z Rakouska (hodně se tudy jezdí ze Slovenska, Rakouska, Maďarska, někdy i z Moravy) je přes hraniční přechod Dolní Dvořiště (Wullowitz) nebo hraniční přechod Studánky (Bad Leonfelden), dále Vyšší Brod, Loučovice, Lipno nad Vltavou, pořád rovně po hlavní silnici na Frymburk, dále rovně na Milnou, kde je těsně za obcí Milná odbočka vlevo na Kovářov, Hruštice, Hrdoňov.

        V Kovářově jsme PRVNÍ penzion po LEVÉ straně. Hned, jak projedete kolem předzahrádky penzionu Star Class, je doleva sjezd z hlavní silnice (pod modrou světelnou reklamkou Pepsi) a pokračujete po pravé straně penzionu Star Class úzkým vjezdem na PARKING penzionu (výška vjezdu 250 cm, šířka 265 cm), vjezd je označen cedulí "Parking penzionu Star Class". V restauraci obdržíte klíče od pokoje a od bočního vchodu do penzionu.

        Jelikož NEJSME ZAVEDENI na platbu platebními kartami, oznamuji umístnění bankomatů poblíž. V Českém Krumlově u Penny marketu je bankomat GEMB, ve vašem směru jízdy je další bankomat (KB) v Černé v Pošumaví při sjezdu z kopce od Českého Krumlova po pravé straně na parkovišti Obecního úřadu. Další bankomat KB je ve Frymburku na náměstí. V obci Lipno n. Vlt. jsou bankomaty ČSOB, Sořitelny... atd..mapa zdeUbytování i předem dohodnutá strava se platí před ubytováním v den příjezdu v hotovosti. Případná záloha na rezervaci termínu pobytu se vrací na penzionu.

        Pokoje na penzionu Star Class jsou v den Vašeho příjezdu připravovány v době mezi 10. a 14. hodinou, Vaše ubytování je možné tedy kdykoliv po 14. hodině. Směrem k večeru není časové omezení žádné, bydlíme zde, tak je příjezd možný i o půlnoci.... 

        Zájem o snídaně je potřeba ohlásit alespoň tři dny dopředu (postačí e-mail, sms) a to z důvodu objednávání čerstvého pečiva.

       Předání pokojů a apartmánů je žádáno do 10. hodiny v den ukončení pobytu. Není-li pokoj (apartmán) v den odjezdu obsazován dalšími hosty, je možné po dohodě s personálem penzionu využívat pokoj v uvedený den déle (maximálně do 17:00 hodin za příplatek 230,- Kč na celý pokoj)

        Internet Wifi je u nás bezplatný a dostupný jak v restauraci, tak na všech pokojích. Kód (15015015) i smtp jsou uvedeny i na informačních cedulích u vchodu do penzionu i na pokojích.

        Šťastnou cestu na Lipno...

        Penzion Star Class, Lipno
        Kovářov 10 (katastr obce Frymburk)
        pošta 382 26 Horní Planá
        +420 777 677 368

P L Á N O V Á N Í   T R A S Y   SEZNAM  MAPY

P L Á N O V Á N Í   T R A S Y   GOOGLE  MAPY

 

Tento QR kód můžete vyfotit čtečkou QR kódů mobilním telefonem a mít tak s sebou příjezdové informace v mobilu.

Doporučuji následně ULOŽIT PRO ČTENÍ OFF-LINE.

 

 
Penzion Star Class
Kovářov 10
382 79 Frymburk
+420 
777 677 368
penzionstarclass@seznam.cz
www.penzionstarclass.cz