Ubytování

                Kapacita nekuřáckého penzionu je 30 osob v sedmi dvou, tří a čtyřlůžkových velmi prostorných apartmánech a pokojích, každý s vlastní koupelnou s vanou a WC. Apartmány jsou navíc s vlastními kuchyňkami a balkony. Přistýlka možná.

·          Wifi Internet na pokojích i v restauraci a parkování OA zdarma.

·          Úschova kol, lyží příp. motorek (po dohodě) v garáži zdarma.

·           Dětský venkovní koutek viz foto .

·          Malé soukromé posezení pro ubytované z druhé strany penzionu, směr dětský koutek.

·          Kompletní informační systém o okolí.

·          !!! Na těchto stránkách jsou pro vás k dispozici  jízdní řády přívozů na Lipně a nejoblíbenější cyklotrasy kolem Lipna s uvedením přesných vzdáleností a výškových profilů jednotliv ých tras. Můžete provést stažení souborů jak v textové podobě, tak v jpegu k sobě do mobilních zařízení a mít tak důležité informace s sebou na cesty !!!

·          Restaurace s krbem a venkovní předzahrádkou...

OTVÍRACÍ DOBA PENZIONU I RESTAURACE NA OBJEDNÁVKU

 

NOVĚ JE MOŽNÉ SPOJENÍM DVOU SOUSEDNÍCH PENZIONŮ (penzion Axiom a penzion Star Class) využít také služeb ČESKÉ RESTAURACE a PENZIONU AXIOM, více info zde.
 

        Ubytování poskytujeme ve:

  • čtyřech velmi prostorných podkrovních tří až čtyřlůžkových apartmánech v prvním patře (Ap. č.1, 2, 3 a 4). Možnost přistýlky.
  • dvou také velmi prostorných podkrovních čtyřlůžkových pokojích ve 2. patře (pokoj č .5 a 6). Možnost přistýlky.
  • dvoulůžkovém pokoji v přízemí. Možnost přistýlky. Podrobnosti níže.

 Apartmány a pokoje:

·         Apartmán č. 1 je 3-4-lůžkový (dvoulůžko-letiště + jedna válenda+ rozkládací gauč), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením. BTV*, Wifi. foto zde     

·         Apartmán č. 2 je 4-lůžkový (dvoulůžko-letiště + dvě válendy), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením. BTV*, Wifi. foto zde

·         Apartmán č. 3 je 3-lůžkový (dvoulůžko-letiště + jedna válenda), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením. BTV*, Wifi. foto zde

·         Apartmán č. 4 je 3-4-lůžkový až pětilůžkový (dvoulůžko-letiště + jedna válenda+rozkládací gauč - dvě děti nebo jeden dosp.), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením, BTV*, Wifi. foto zde

·         Apartmán č. 5 je 4-lůžkový (jedna manželská postel + dvě válendy), vlastní koupelna s WC a vanou, lednička, varná konvice. BTV*, Wifi.

foto zde

·         Apartmán č. 6 je 4-lůžkový (jedna manželská postel + dvě válendy), vlastní koupelna s WC a vanou, lednička, varná konvice. BTV*, Wifi.

foto zde

 

Přistýlku, dětskou postýlku nebo síťovku je možné připravit do každého apartmánu i pokoje (není myšleno do všech najednou). 

Vybavení: 

        Postele s kompletními povlečenými lůžkovinami, ručník na osobu, stůl, židle (nebo křesla, gauč), kuchyňka (lednice, dřez, sporák, varná konvice, základní nádobí a příbory, houbička, utěrka, jar), varná konvice, sušák na prádlo, BTV*, koupelna, vana a WC na každém apartmánu i pokoji, předložka před vanu. Na pokojích jsou k dispozici zaslídované informace o provozu penzionu, kód k wifi Internetu a další. Vytápění apartmánů a pokojů ústředním topením, restaurace penzionu krbem a ústředním topením.        

         Služby:  Odpovídají druhu ubytování na penzionu ***Úklid na pokojích se neprovádí po dobu pobytu hostů. Odpadky vynese úklidová služba na konci pobytu hostů (po dobu pobytu, je-li potřeba, tak hosté. Na požádání je možné zajistit jak úklid, převlečení postelí, tak vynesení odpadků).

 

Vjezd na parking penzionu Star Class: šířka vjezdu v nejužším místě u země je 245 cm, výška vjezdu 250 cm.

* Majetkový vztah k TV a dalším multimediálním zařízením řešen mimo působnost penzionu Star Class.

 

PŘÍJEZDOVÉ INFORM ACE do penzionu Star Class

 

P L Á N O V Á N Í   T R A S Y   SEZNAM  MAPY

P L Á N O V Á N Í   T R A S Y   GOOGLE  MAPY